M BY MAYA PALMA - to autorska marka założona przez Maję Palmę. Powstała w 2014 r. z potrzeby kreowania nowej mody, mody ponadczasowej, wykraczającej poza ramy zacierających się sezonów - FASHION FREE OF FASHION. W dobie globalizacji produkcji projektanta dostrzega rownież ogromną potrzebę kreowania produktu indywidualnego - autorskie zdjęcia, grafiki jako obrazy - zdobią bluzy, sukienki - nadając unikatowego charakteru. W swoich kolekcjach MAJA PALMA zachęca do eksperymentowania z dużymi formami, które można odkształcać w dowolny sposób, łączy je z klasyką - nadając im nowe, bardziej streetowe, futurystyczne znaczenie.

M BY MAYA PALMA to duża dawka oversizeowej dzianiny, obszernych T-shirtów z bawełny, lnu, świetnie układających się jerseyowych sukienek, bluz, spodni dresowych i płaszczy o prostych architektonicznych formach, pozbawionych zbędnej ornamentyki. Paleta barw zawsze ograniczona do kilku stonowanych kolorów - szarości, beżu, ecru, bieli, pudrowych pasteli.

Wszystkie produkty M BY MAYA PALMA wytwarzane są z wysokogatunkowych tkanin i dzianin. Powstają w małych, wyselekcjonowanych fabrykach w Polsce, specjalizujących się w produkcji krótkich unikatowych serii ze szczególną dbałością o jakość wykonania.

W październiku 2015 r. projektantka otwiera swój pierwszy autorski butik M BY MAYA PALMA w Warszawie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć